Meat Pen
Class 1 Green
1st- Jaydon Huelskamp
2nd- Coleman Martin
3rd-Jameson Huelskamp
4th-Ethan Keiser
5th-Megan Holthaus
Class 2 Green
1st- Cynthia Davidson
2nd-Lonna Heath
3rd- Katelynn Garber
4th- Mikayla Hensley
5th-Ben Schmitmeyer
Class 3 Green
1st- Emily Holt
2nd-Carter Ingle
3rd- Emily Lessing
4th- Joshua Madden
5th- Addison Blindauer
Class 4 Green
1st-Alexis Koverman
2nd-Samantha Martin
3rd-Jordyn Koverman
4th-Madelaine Martin
5th-Emma Brunson
Class 5 Green
1st- Jenna Batton
2nd-Kavin Wiley
3rd-Julie May
4th-Mackenzie Holthaus
5th-Kasey Copeland
Class 6 Green
1st- Derek Madden
2nd-Abby Holthaus
3rd-Kate Cook
4th-Luke Geise
5th-Lauren Barhorst
Class 7 Green
1st- Carissa Fast
2nd- Kara Gillman
3rd- Allisen Foster
4th- Sophia Rowles
5th-Aaron Maddy
Class 8 Green
1st- Jacob Poeppelman
2nd-Christian Freithler
3rd- Klaryssa
4th-Emma Freytag
5th-Kyle Maurer
Class 9 Green
1st-Hanna Heitkamp
2nd- Benjamin Goettemoller
3rd-Claire Bensman
4th-Blaine Simpson
5th- Cameron Bowersock
Class 10 Green
1st- Madison Kipp
2nd- Mason Platfoot
3rd-Myles Platfoot
4th-Evan Michael
5th- Becca Selanders
Class 11 Green
1st-Katelyn Sosby
2nd-Regan Demotte
3rd-Bryce Sosby
4th-Madison Pleiman
5th-Trevor Sosby
Class 12 Orange
1st-Cynthia Davidson
2nd-Erica May
3rd-Ethan Freytag
4th-Megan Holthaus
5th-Lillian Aufderhaar
Class 13 Orange
1st-Derek Madden
2nd-Julie May
3rd-Samantha Martin
4th-Luke Homan
5th-Emma Freytag
Class 14 Orange
1st-Aaron Maddy
2nd-Joshua Madden
3rd-Emily Aufderhaar
4th-Carter Ingle
5th-Kavin Wiley
Class 15 Orange
1st-Grace Hageman
2nd-Jessica Batton
3rd-Madison Kipp
4th-Luke Geise
5th-Cameron Bowersock
Class 16 Orange
1st-Kara Gillman
2nd-Claire Bensman
3rd-Emma Brunson
4th-Becca Selanders
5th-Cody Selanders
Class 17 Orange
1st- Emily Albers
2nd- Jordan Henman
3rd- Blaine Simpson
4th- Chelsea McEldowney
5th- Aaron Simpson
Grand Champion Meat Pen- Carissa Fast
Reserve Grand Champion Meat Pen- Kara Gillman
3rd- Kara Gillman
4th-Hanna Heitkamp
5th-Jenna Batton
Single Fryer
Class 1
1st-Jameson Huelskamp
2nd-Norah Homan
3rd-Owen Poeppelman
4th-Jaydon Huelskamp
Class 2
1st-Lonna Heath
2nd-Hannah May
3rd-?unknown?
4th-Cameron Porter
5th-Ben Schmitmeyer
Class 3
1st-Jordyn Koverman
2nd-Ethan Freytag
3rd-Mikayla Hensley
4th-Eleanor Seigel
Class 4
1st-Alexis Koverman
2nd-Emily Holt
3rd-Noah Barr
4th-Lucy Seigel
5th-Cynthia Davidson
Class 5
1st-Kavin Wiley
2nd-Abby Holthaus
3rd-Madelaine Martin
4th-Nathan Poeppelman
5th-Molly Batchelder
Class 6
1st-Kate Cook
2nd-Seth Puckett
3rd-Mackenzie Holthaus
4th-Kaylie Kipp
5th-Audrey Barhorst
Class 7
1st-Jenna Batton
2nd-Katelynn Garber
3rd-Joshua Madden
4th-Julie May
5th-Andrew Timmerman
Class 8
1st-Kara Gillman
2nd-Aaron Maddy
3rd-Cody Selanders
4th-Grace Hageman
5th-Olivia Cook
Class 9
1st-Carter Ingle
2nd-Addison Blindauer
3rd-Jessica Batton
4th-Ethan Blindauer
5th-Evan Heidenreich
Class 10
1st-Mason Platfoot
2nd-Austin Pleiman
3rd-Emma Freytag
4th-Kasey Copeland
5th-Andrew Puckett
Class 11
1st- Madison Kipp
2nd- Blaine Simpson
3rd- Claire Bensman
4th- Wyatt Fogt
5th- Aaron Simpson
Class 12
1st- Myles Platfoot
2nd- Lillie Heitkamp
3rd- Allisen Foster
4th- Evan Michael
Class 13
1st- Jenna York
2nd-Regan Demotte
3rd-Bryce Sosby
4th-Katelyn Sosby
5th-Hanna Heitkamp
Grand Champion Single Fryer-Jenna Batton
Reserve Grand Champion Single Fryer-Myles Platfoot
3rd-Jenna York
4th-Madison Kipp
5th-Kara Gillman